Filtreleyin

Markalar (1)

Renkler (1)

Fiyat Aralığı

Fiyat : 17 TL - 106 TL

Market Arabası Aksesuarları


Süpermarket ve hipermarket gibi işletmelerde bulunan market arabalarını, daha kullanışlı hale getirmek için tercih edebileceğiniz market arabası aksesuarlarını ve yedek parçalarını, Eurometall’in online mağazasında bulabilirsiniz.

Müşterilere güvenli, rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak için işletmenizde tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasında ergonomik sap takımı, 1 TL para kilidi, yürüyen bant uyumlu tekerlek, emniyet kemeri ve reklamlık gibi ürünler yer alıyor. Özellikle de süpermarket ve hipermarket gibi büyük ölçekli işletmelerde sık kullanılan ürünlerin başında gelen market arabalarını hem müşterileriniz için daha kullanışlı, hem de işletmenize daha faydalı bir hale getirmek için kullanabileceğiniz market arabası aksesuarları, çarpma ve kırılma gibi durumlara karşı son derece dayanıklı ekipmanlardır.

Eurocar ve Polycart gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan ve kaliteli yapıları ile uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanan market arabası aksesuarları, işletmelerinizi tercih eden müşterilerinize farklı bir alışveriş deneyimini yaşatmanıza yardımcı olacak. Aksesuar ve yedek parçalar içerisinden beğendiğiniz ürünleri kredi kartı, banka kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile günün her saati online olarak satın alabilirsiniz.