Filtreleyin

Renkler (11)

Fiyat Aralığı

Fiyat : 2 TL - 230 TL

Alışveriş Sepetleri

Plastik El Sepeti

Tel El Sepeti

Tekerlekli Sepetler

El Sepeti Aksesuarları


Müşterilerin pratik bir şekilde alışveriş yapmaları için ihtiyaç duyacakları ekipmanlardan olan market sepetleri, alışverişe yardımcı profesyonel çözümlerin başında gelmektedir. Süpermarket ve hipermarket gibi büyük çaplı işletmelerde, kozmetik mağazalarda ve parfümerilerde müşterilere rahat bir alışveriş deneyimi yaşatmak için tercih edilebilecek olan alışveriş sepetleri; farklı tasarımlara, renklere ve taşıma kapasitelerine sahip birbirinden kullanışlı modelleri ile Eurometall online kataloğunda beğenilerinize sunuluyor.

Kaliteli ve Kullanışlı Market Sepetleri

Eurocar, Polycart ve Shopping Basket gibi seçkin markaların imzasını taşıyan kaliteli ekipmanların bir araya geldiği Eurometall market sepetleri kategorisinde; müşterilerinizin aldıkları ürünleri rahat bir şekilde taşımaları için tercih edilebilecek tekerlekli sepetler, az sayıda eşyayı taşımak için ideal el sepetleri ve alışveriş sepetlerinin daha pratik bir şekilde taşınmaları için değerlendirilebilecek sepet taşıma arabaları bulunuyor. 

Farklı tarz işletmeler için uygun tasarımları bulunan market sepetlerini ve aksesuarlarını Eurometall’de 4 alt başlıkta incelemek mümkün.