Filtreleyin

Renkler (2)

Fiyat Aralığı

Fiyat : 1 TL - 1722 TL

Depolama Rafları

Cıvatalı Raf Sistemleri

Tel Depo Rafları

Hafif Raf Sistemleri


Depolama Rafları

İşletmelerin en önemli alanlarından depo bölümlerine düzen getirmek adına pratik çözümler olarak öne çıkan depolama rafları; birbirinden kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı modelleri ile Eurometall online kataloğunda sizleri bekliyor.

Özellikle depo alanı dar olan işletmelerde, ürünlerin raflara yerleştirilmeleri ve raflardan boşaltılmaları aşamalarında verimli çalışma imkânı tanıyan raf sistemleri, pratik kurulumuyla da ekstra kullanım kolaylığı sağlar. Eurometall depolama rafları ana kategorisinde yer alan ürünler cıvatalı raf sistemleri, tel depo rafları ve hafif raf sistemleri olarak 3 ana başlık altında toplanmaktadır. Her bir başlık içerisinde bulunan farklı özelliklere sahip kullanışlı ve sağlam modeller, depolama işlemlerinin daha verimli ve düzenli bir hale gelmelerini mümkün kılar.

Rafların ve Raf Sistemlerinin En Güvenilir Markası

Genellikle bireylerin ve kurumların hafif depolama ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan, depreme karşı önlem almak amacıyla duvara monte edebilme özelliğine önem verilerek Eurometall güvencesiyle üretilen depolama rafları, pek çok işletme çeşidi için uygun olan ürünlerdir. Mağaza depoları, otel, kafe, restoran depoları ya da atölye, fabrika depolarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan hafif depolama rafları ile sizler de işletmeniz için uzun ömürlü bir depolama çözümü yaratabilirsiniz.

Krom ya da paslanmaz tel ünitelerden cıvatalı hafif yük raflarına, hafif depolama reyonlarından çelik raf somunlara kadar çok sayıda ürün çeşidine ulaşabileceğiniz online katalogda, ürünlerin farklı açılardan çekilmiş olan görsellerini ve özelliklerine dair detaylarını bulabilirsiniz. İşletmenizdeki ihtiyaçları belirleyip, iç mekân dekorasyonuna ve ortamdaki koşullara yönelik olarak en iyi çözümü sağlayacak olan depolama rafları modellerini belirleyebilir, online katalogda ürünlere dair detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.

Siz de işletmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz depolama rafları hakkında bilgiye Eurometall sayfalarından ulaşabilir, depo alanlarınız için uygun olduğunu düşündüğünüz modelleri farklı ödeme yöntemleri ile güvenli bir şekilde online olarak satın alabilirsiniz. En uygun depolama rafı fiyatları, indirim fırsatları ve dönemsel olarak uygulanan kampanyalardan yararlanmak için Eurometall sayfalarını takip edebilir, keyifle ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.