Filtreleyin

Renkler (5)

Fiyat Aralığı

Fiyat : 229 TL - 543 TL

Sandalyeler ve Masalar

İç Mekan Masalar

İç Mekan Sandalyeler

Dış Mekan Sandalyeler

Tabureler


Çalışma alanlarını, personelinin işlerini rahatça gerçekleştirebileceği bir şekilde tasarlamaya olanak sağlayan kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli kullanıma müsait olan sandalyeler ve masalar işletme dekorasyonuna da önemli katkılar sağlayarak daha ferah ortamlar hazırlamayı mümkün kılar.

Eurometall sayfalarında beğenilerinize sunulan sandalye ve masa modelleri, işletmenizin iç ve dış mekânlarındaki dinlenme, bekleme ve yemek alanlarında ihtiyaç duyabileceğiniz son derece kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir.

Eurometall’in online kataloğunda; kafe, restoran, otel ya da alışveriş merkezi gibi işletmelerin gerek iç gerekse dış mekânlarında kullanılabilecek; müşterilerin, ziyaretçilerin ve çalışanların konforu düşünülerek tasarlanmış çok çeşitli masa ve sandalye modelleri yer alıyor.

Siz de online katalogda yer alan ürünleri inceleyebilir, işletmeniz için en uygun olan parçaları bulup karşılaştırma yaptıktan sonra dilediğiniz ürünü online alışveriş imkânından yararlanarak satın alabilirsiniz.