Yandex.Metrica

Depolama, Endüstriyel, Lojistik

Toplam 356 ürün bulundu...
Kategorinin Çok Satanları
 • 10,80 TL + KDV
 • Civatalı Hafif Yük Rafı 200x31x93 cm 5 Raflı
  21 İNDİRİM
  414,30 TL 277,40 TL + KDV
 • Eurocar AT2 Maxi Yük Taşıma Arabası 250 kg.
  395,50 TL + KDV
 • Çelik Raf Somun
  0,60 TL + KDV
 • Çelik Raf Civatası
  0,60 TL + KDVÜrünlerin nakliyesi, mağazada depolanması, reyonlara taşınması ve yerleştirilmesi gibi işlemlerde sık ihtiyaç duyulan depo ve lojistik araçları, Eurometall depo/lojistik kategorisinde sizleri bekliyor.

Eurometall depo ve lojistik kataloğunda yer alan araçlar; depolama rafları, mal taşıma araçları, palet taşıyıcılar, endüstriyel merdivenler ve lojistik ambalaj kategorileri altında geniş bir yelpazeye yayılıyor.

Depolama rafları kategorisinde; hafif depolama reyonu, krom tel ünite gibi ürünlerin yanı sıra, farklı boyutlarda üretilen ayak ve raf çeşitleri bulunuyor.

Palet taşıyıcılar kategorisinde; manuel veya akülü transpalet çeşitleri, akülü istifleme makineleri ve paletler; mal taşıma araçları kategorisinde ise yük veya malzeme taşıma arabaları, konteynerler ve rulotlar yer alıyor.

Endüstriyel merdivenler kategorisinde; iskele ve çalışma platformu gibi ürünler, ve iki ya da üç parçalı merdiven çeşitleri beğenilerinize sunuluyor.

Lojistik ambalajlar kategorisinde de, malların güvenli bir şekilde paketlenebilmesini sağlayan streç filmler, koli bantları ve balonlu naylonlar bulunuyor.

Eurometall’in depo ve lojistik ürünlerine dair ayrıntılı bilgiyi ürünlerin sayfalarından alabilir, online mağazadan dilediğiniz zaman güvenli alışveriş yapabilirsiniz.